Hoppa till huvudinnehåll

Personal A-Ö

Antal sökresultat: 78

  • Karin Ahrné

    Karin Ahrné

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672683, +46738237634
    E-post: karin.ahrne@slu.se

  • Roger Andersson

    Roger Andersson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672618, +46738235035
    E-post: roger.p.andersson@slu.se

  • Debora Arlt

    Debora Arlt

    Forskare vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672229, +46722491138
    E-post: debora.arlt@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Mora Aronsson

    Mora Aronsson

    Konsulent vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618673414, +46706682682
    E-post: mora.aronsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Maria Backlund

    Maria Backlund

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: 018-672341
    E-post: maria.backlund@slu.se

  • Alexander Berg

    Alexander Berg

    Fotograf vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    Telefon: +4618672638, +46722460437
    E-post: alexander.berg@slu.se

  • Håkan Berglund

    Håkan Berglund

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672237, +46738234184
    E-post: hakan.berglund@slu.se

  • Ulf Bjelke

    Ulf Bjelke

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672614
    E-post: ulf.bjelke@slu.se

  • Sofia Blank

    Sofia Blank

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672295, +46725667889
    E-post: sofia.blank@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Hannah Burger

    Hannah Burger

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672527, +46761345180
    E-post: hannah.burger@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Laura Chevaux

    Laura Chevaux

    Postdoktor vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    E-post: laura.chevaux@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Holger Dettki

    Holger Dettki

    Forskare FLK vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672574, +46730487872
    E-post: holger.dettki@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Jan Edelsjö

    Jan Edelsjö

    Konsulent vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672685
    E-post: jan.edelsjo@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Wenche Eide

    Wenche Eide

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672495, +46730765359
    E-post: wenche.eide@slu.se

  • Emma Elfström

    Emma Elfström

    Ekonomiadministratör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Verksamhetsstöd

    Telefon: +4618672648, +46761353488
    E-post: emma.elfstrom@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Victor Eriksson

    Victor Eriksson

    Miljöanalytiker tjl vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672667, +46730874335
    E-post: victor.eriksson@slu.se

  • Urban Gunnarsson

    Urban Gunnarsson

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618671555, +46761297586
    E-post: urban.gunnarsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Ragnar Hall

    Ragnar Hall

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618671977
    E-post: ragnar.hall@slu.se

  • Krister Hall

    Krister Hall

    Fotograf vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    Telefon: 0708545180
    E-post: krister.hall@slu.se

  • Christina Halling

    Christina Halling

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618671210, +46765313842
    E-post: christina.halling@slu.se

  • Tomas Hallingbäck

    Tomas Hallingbäck

    Extern resurs vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: 018-672467
    E-post: tomas.hallingback@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Erik Hallsten

    Erik Hallsten

    Ekonom vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Verksamhetsstöd

    Telefon: +46182456, +46761186824
    E-post: erik.hallsten@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Karin Herlitz

    Karin Herlitz

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672439, +46738237719
    E-post: karin.herlitz@slu.se

  • Rasmus Hovmöller

    Rasmus Hovmöller

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618673183, +46733135041
    E-post: rasmus.hovmoller@slu.se

  • Emma Hultén

    Emma Hultén

    Bildredaktör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    Telefon: +4618672663, +46722497694
    E-post: emma.hulten@slu.se

  • Natalie Håkansson

    Natalie Håkansson

    Koordinator vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Verksamhetsstöd

    Telefon: +4618672497, +46730785860
    E-post: natalie.hakansson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Anders Jacobson

    Anders Jacobson

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672479, +46762472799
    E-post: anders.jacobson@slu.se

  • Tuva Johansson

    Tuva Johansson

    Administratör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Verksamhetsstöd

    Telefon: +4618672461, +46722387294
    E-post: tuva.johansson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Niklas Johansson

    Niklas Johansson

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618673410, +46722116889
    E-post: niklas.johansson@slu.se

  • Mari Jönsson

    Mari Jönsson

    Forskare vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: 018-672583
    E-post: mari.jonsson@slu.se

  • Tommy Knutsson

    Tommy Knutsson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +46705380459
    E-post: tommy.knutsson@slu.se

  • Michael Krikorev

    Michael Krikorev

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: 018-672734
    E-post: michael.krikorev@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Björn Larsson

    Björn Larsson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618673240, +46761468588
    E-post: bjorn.larsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Johan Liljeblad

    Johan Liljeblad

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618671434, +46761330328
    E-post: johan.liljeblad@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Federico Lingua

    Federico Lingua

    Postdoktor vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    E-post: federico.lingua@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Håkan Ljungberg

    Håkan Ljungberg

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +46730814167
    E-post: hakan.ljungberg@slu.se

  • Susanne Lundmark

    Susanne Lundmark

    Enhetschef vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: +4618672686, +46725464280
    E-post: susanne.lundmark@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Niklas Lönnell

    Niklas Lönnell

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672424, +46761372099
    E-post: niklas.lonnell@slu.se

  • Vita Manak

    Vita Manak

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618673412, +46730573438
    E-post: vita.manak@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Stephen Manktelow

    Stephen Manktelow

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672243
    E-post: stephen.manktelow@slu.se

  • Mark Marissink

    Mark Marissink

    Prefekt, Avdelningschef vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken, Ledning

    Telefon: +4618672500, +46737248022
    E-post: mark.marissink@slu.se

  • Erica Mejlon

    Erica Mejlon

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672502, +46761278478
    E-post: erica.mejlon@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Kerstin Mo

    Kerstin Mo

    Konsulent vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672652, +46730828526
    E-post: kerstin.mo@slu.se

  • Cristian Santiago Montalvo Mancheno

    Cristian Santiago Montalvo Mancheno

    Postdoktor vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    E-post: cris.montalvo@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Johan Nilsson

    Johan Nilsson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672673, +46733822140
    E-post: johan.nilsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Anna Nordberg

    Anna Nordberg

    Projektledare vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672580, +46761403197
    E-post: anna.nordberg@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Sanna Nordström

    Sanna Nordström

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672414, +46738237349
    E-post: sanna.nordstrom@slu.se

  • Cecilia Nordström

    Cecilia Nordström

    Kommunikatör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: +4618672441, +46722032967
    E-post: cecilia.nordstrom@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Katarina Nyberg

    Katarina Nyberg

    Formgivare grafisk vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: +4618672631
    E-post: katarina.nyberg@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Linda Nyman

    Linda Nyman

    Illustratör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    E-post: linda.nyman@slu.se

  • Anton Nyström

    Anton Nyström

    Kommunikatör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: +4618672417, +46761164113
    E-post: anton.nystrom@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Elisabet Ottosson

    Elisabet Ottosson

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672745, +46730363758
    E-post: elisabet.ottosson@slu.se

  • Marit Persson Rådén

    Marit Persson Rådén

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Digitala verktyg

    Telefon: +4618672658, +46738233328
    E-post: marit.persson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Moa Pettersson

    Moa Pettersson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672557, +46761359445
    E-post: moa.pettersson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Froukje Postma

    Froukje Postma

    Extern resurs vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    E-post: froukje.postma@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Mira Rawet

    Mira Rawet

    Extern resurs vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672487, +46761358637
    E-post: mira.rawet@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala
  • Christopher Reisborg

    Christopher Reisborg

    Fotograf vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    Telefon: +4618672609, +46738412384
    E-post: christopher.reisborg@slu.se

  • Mia Maria Ronell

    Mia Maria Ronell

    Kommunikatör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: +4618672689, +46703329419
    E-post: mia.maria.ronell@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Josefin Sagerman

    Josefin Sagerman

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672231, +46761297203
    E-post: josefin.sagerman@slu.se

  • Johan Samuelsson

    Johan Samuelsson

    Kommunikatör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: 018-673409, 070-6793409
    E-post: johan.samuelsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Jonas Sandström

    Jonas Sandström

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672547, +46730923334
    E-post: jonas.sandstrom@slu.se

  • Ulrika Sehlberg Samuelsson

    Ulrika Sehlberg Samuelsson

    Kommunikatör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Kommunikation

    Telefon: 018-67 24 73, 072 5394206
    E-post: ulrika.sehlberg.samuelsson@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8, Uppsala , Uppsala
  • Liselott Sjödin Skarp

    Liselott Sjödin Skarp

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618673458, +46709732988
    E-post: liselott.sjodin.skarp@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Elisabet Sjöro

    Elisabet Sjöro

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672440, +46738232746
    E-post: elisabet.sjoro@slu.se

  • Tord Snäll

    Tord Snäll

    Professor vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672612, +46767662612
    E-post: tord.snall@slu.se

  • Per Stolpe

    Per Stolpe

    Extern resurs vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: 070-2016614
    E-post: per.stolpe@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Malin Strand

    Malin Strand

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Taxonomi

    Telefon: +4618672566, +46761342499
    E-post: malin.strand@slu.se

  • Sebastian Sundberg

    Sebastian Sundberg

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618672223, +46702317785
    E-post: sebastian.sundberg@slu.se

  • Mikael Svensson

    Mikael Svensson

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672714, +46706842714
    E-post: mikael.svensson@slu.se

  • Henrik Thurfjell

    Henrik Thurfjell

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: 018-672617, 073-0402221
    E-post: henrik.thurfjell@slu.se

  • Per Toräng

    Per Toräng

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 2

    Telefon: +4618671544, +46761189799
    E-post: per.torang@slu.se

  • Lena Tranvik

    Lena Tranvik

    Enhetschef vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +46018672478, +46703994185
    E-post: lena.tranvik@slu.se

  • Anders Tukler

    Anders Tukler

    Bildredaktör vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Bild

    Telefon: +4618672628, +46738411078
    E-post: anders.tukler@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Anki Weibull

    Anki Weibull

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    Telefon: +4618672396, +46720832756
    E-post: anki.weibull@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Anna Westling

    Anna Westling

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672227, +46730817096
    E-post: anna.westling@slu.se

  • Eddie von Wachenfeldt

    Eddie von Wachenfeldt

    Miljöanalysspecialist vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672241, +46738237734
    E-post: eddie.vonwachenfeldt@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Shengmin Zhang

    Shengmin Zhang

    Postdoktor vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Terrestra ekosystem 1

    E-post: shengmin.zhang@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
  • Jeanette Ågren

    Jeanette Ågren

    Miljöanalytiker vid SLU Artdatabanken; SLU Artdatabanken Akvatiska ekosystem

    Telefon: +4618672410, +46765133890
    E-post: jeanette.agren@slu.se

    Postadress:
    Box 7007

    750 07 UPPSALA
    Besöksadress: Almas allé 8E, Uppsala , Uppsala
Loading…